Po II Przeglądzie Talentów uczniowie
wraz z opiekunami przystąpili do
poszczególnych kategorii
konkursowych
Szkolnej księgi rekordów „Guinnessa”.
Ostatecznie odnotowano następujących
rekordzistów:
I. WHAT DO YOU LOOK LIKE?
-
Wzrost
Najwyżsi: Arkadiusz Krych kl. 1a –
190 cm
Paweł Marzal kl.3e – 190cm
Karolina Bartczak kl.3b – 186cm
-
Numer buta
Największy: Dariusz Turos kl.2b nr.
48
Karolina Bartczak kl.3b nr.42
Najmniejszy : Dominika Kładczuk
kl.3b nr..35
-
Najdłuższe włosy
Paulina
Sobiś kl.1a- 90cm
Patryk
Swędrowski kl.2e – 33cm
II.
IMPROVE YOUR PHYSICAL
FITNESS!
-
Rzuty do kosza
Marcin Trocha kl.1c – 14
rzutów/1min
-
Podbijanie piłki siatkowej
Michał
Grzelak kl.1c – 85 podbić/1min
-
Skłony na mięśnie brzucha
Dawid Ciesliński kl.3e- 39
skłonów/30s
-
Pompki
Sebastian Szmagaj kl.3a – 69 pompek
-
Podciąganie na drabince
Szymon
Szmagaj kl.2d – 17 podciągnięć
III. ARE YOU
INTERESTED IN POLISH?
-
Układanie jak największej ilości
wyrazów z słowa WAGAROWICZ
Klasa 3a – 33 wyrazy
-
Układanie najwięcej oryginalnych
dwuwierszy o swojej klasie
Klasa 3b – 14 dwuwierszy
-
Układanie najwięcej oryginalnych
dwuwierszy o swojej szkole
Klasa 3b – 15 dwuwierszy
-
Największa ilość przysłów na
pierwszy dzień wiosny
Klasa 2b – 26 przysłów
-
Najdłuższe zdanie z wyrazów
zaczynających się na "w"
Klasa 3e – 75 słów
IV. ARE YOU GOOD AT LOGICAL
THINKING
Ewa
Szustakowska kl.3c
V. AT THE HAIRDRESSER'S
-
Zaplatanie warkoczyków
Klasa 2a- 108 warkoczyków
-
Najbardziej oryginalna fryzura
dla chłopca
Sebastian Szmagaj – wykonanie Kacper
Mazur klasa 3a
VI. PLAYING CARD GAMES
-
Mistrzowie klasowi w "kółko i
krzyżyk"
Mateusz Soszyński- kl.2e
-
Mistrzowie klasowi warcabów
Marta Dzikowska- kl.1c
Hubert Kaszuba- kl.2d
Krystian Walczak- kl.3a
-
Mistrzowie klasowi szachów
Beata Bartczak –kl.1c
Kacper Prusinowski – kl.2d
Paweł Marzal –kl.3e
VII. WHO ARE YOU?
-
Najdłuższe i najkrótsze
nazwisko
Najdłuższe nazwisko –Krzyżostaniak
–13 liter
Najkrótsze nazwisko – Olek ,
Dyba, Flis, Loch –4litery
-
Uczniowie "dobrze urodzeni", (1
stycznia, 8 marca, 21 marca, 1
kwietnia, 1 czerwca, 24 grudnia)
Kinga Wojtasik – 08.03.
Karolina Wieczorek – 21.03
Karolina Bałdyka –29.02
Izabela Szczecińska –01.04
-
Najbardziej
rzadkie imię w szkole
Marcelina, Jordan, Albert
Ponadto w dniu 21.03 wręczono
następujące certyfikaty :
I. DLA NAUCZYCIELI :
·
w
kategorii - "Mistrz"
-Pani Małgorzata Grzymska , Pan
Bartłomiej Wiśniewski
·
w
kategorii - "Kumpel"
-Pan Michał Krawiec
·
w
kategorii - "Dowcipniś" -
Pani Teresa Kozłowska
·
w
kategorii - "Romantyk"
-Pan Wiesław Kulig
·
w
kategorii - "Niespodziewajek"
-Pani Teresa Ratajczyk
·
w
kategorii - "Kosa" -Pani
Teresa Ratajczyk
·
w
kategorii - ''Najbardziej
wyrozumiały” -Pani Małgorzata
Grzymska
II. DLA UCZNIÓW:
·
w
kategorii - „Sportowiec”
Jakub Bałdyka
·
w
kategorii - „ Elegancja”
Artur Nowak
·
w
kategorii - „ Kombinator”
Michał Flis
·
w
kategorii - „ Pechowiec”
Krzysztof Dębowski
·
w
kategorii - „ Szczęściarz”
Adrian Walczyński
·
w
kategorii - „Gaduła” Błażej
Borowiak
·
w
kategorii - „Prymus” Ewa
Szustakowska
|