TECHNIKA

POWRÓT DO PRACOWNI PRZEDMIOTOWYCH

INFORMACJA

W roku szkolnym 2013/2014 nie będą obowiązywały podręczniki do zajęć technicznych. Zamiast nich uczniowie zobowiązani są zakupić materiały dydaktyczne  niezbędne do realizacji zaplanowanego projektu. Ich zakup będzie możliwy od początku września 2013 r. u nauczyciela zajęć technicznych- p. Beata Modrzejewskiej.

Zaplanowane projekty:

• Klasa I i II  – „Lampa I”.

• Klasa III – „Owad III”.

Całkowity koszt materiałów  niezbędnych do realizacji projektu dla klasy I i II to kwota 27,10 zł.

Całkowity koszt materiałów  niezbędnych do realizacji projektu dla klasy III to kwota 29,60 zł.

Jednocześnie informuję, że zakup wyżej wymienionych materiałów we własnym zakresie poza szkołą nie jest możliwy, ponieważ  DPH "JAWI" Witold Jakubek realizuje tylko zamówienia grupowe. Przykładowe projekty można zobaczyć na stronie firmy http://www.jawi.edu.pl

opiekun pracowni: mgr Beata Modrzejewska

Opis pracowni