KONKURS NA PROJEKT  ZAGOSPODAROWANIE PLACU REKREACYJNEGO

PRZED BUDYNKIEM GIMNAZJUM IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO WE WŁADYSŁAWOWIE ROZSTRZYGNIĘTY!!!

Do konkursu zgłoszono 8 prac. Po zapoznaniu się z wszystkimi projektami, komisja w składzie:

Przewodnicząca– Magdalena Wysocka– v- ce dyrektor szkoły

Członkowie– Piotr Krawczyk– plastyk ( pracownik GOK Władysławów)

Dorota Zasada– nauczycielka plastyki

Ewa Witaszczyk– opiekun Samorządu Szkolnego

Klaudia Uznańska– przewodnicząca Samorządu Szkolnego,

postanowiła nagrodzić Aleksandrę Marszał ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego  we Władysławowie oraz wyróżnić dwie prace: Kingi Katarzyniak ze Szkoły Podstawowej we Władysławowie oraz Jakuba Spycha ze Szkoły Podstawowej im. Alfreda Delonga w Kunach. Pozostali uczestnicy otrzymują  podziękowania za udział w konkursie. A są to:

• przedstawiciele Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego we Władysławowie: Jakub Gorzkowski i Anna Spławska,

• reprezentanci Szkoły Podstawowej im. Alfreda Delonga w Kunach: Weronika Ficner i Klaudia Światowska,

• uczennica Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego we Władysławowie– Magdalena Łopata

Nagrody książkowe dla laureatów konkursu ufundował Wójt Gminy Władysławów- p. Krzysztof Zając,  a upominki za udział w konkursie zakupił Samorząd Szkolny.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie.