Szkolny Konkurs Najpiękniejszej Piosenki o Miłości

12 lutego odbył się w naszym gimnazjum Szkolny Konkurs Najpiękniejszej Piosenki o Miłości. Konkurs zorganizowany został przez nauczycieli języków obcych: panią  Anetę Kaźmierczak, panią Pamelę Pawlińską, panią Annę Darul, panią Izabelę Ujazdowską oraz panią Aleksandrę Lubik  przy współpracy z Samorządem  Uczniowskim. Uczestnicy konkursu zaprezentowali następujące piosenki o tematyce miłosnej:

·         Klaudia Robak „Małgośka”

·         Klaudia Koligat i Bogumiła Derucka  „Pour que tu m’aimes  encore”

·         Izabela Kaczmarska „Parachute”

·         Monika Kotońska „Diamonds”

·         Joanna Wszędybył  „I will love again”

·         Andżelika Wszędybył  “My immortal”

·         Daria Wojdak “My heart will go on”

·         Klaudia Uznańska i Dawid Kostrzewa “Every breath you take”

·         Izabela Kaczmarska „Wer Bin Ich”

Występy uczestników oceniała komisja konkursowa w składzie:

1. Pani dyrektor Anna Jońska-Choinka– przewodnicząca

2. Pani Grażyna Warmińska-  nauczycielka języka angielskiego w Szkole Podstawowej
         im. Władysława Broniewskiego we Władysławowie

3. Pan Dariusz Kowalczyk

4. Dominika Kranc jako przedstawicielka społeczności uczniowskiej

W trakcie obrad jury głos zabrała opiekunka Samorządu Uczniowskiego, pani Ewa Witaszczyk i przedstawiła osiągnięcia uczniów naszego gimnazjum w I półroczu roku szkolnego 2012/2013.

Po obradach, przewodnicząca jury pani dyrektor ogłosiła następujący werdykt:

·         I miejsce– Izabela Kaczmarska w piosence „Wer Bin Ich”

·         II miejsce– Monika Kotońska „Diamonds”

·         Wyróżnienie– Izabela Kaczmarska

Na zakończenie wszystkim uczestnikom wręczono słodkie upominki, ufundowane przez panią Pamelę Pawlińską oraz breloczki przekazane przez panią Aleksandrę Lubik,  a zwycięzcy otrzymali nagrody oraz dyplomy. Za wsparcie finansowe dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu oraz nauczycielom języków obcych.

Kontynuacją obchodów Dnia Zakochanych była „Poczta Walentynkowa”, którą zajął się Samorząd Uczniowski. Dzięki temu można było wyznać swoje uczucia za pomocą kartki walentynkowej lub życzeń przez szkolny radiowęzeł.

Z okazji Dnia Zakochanych życzę wszystkim członkom naszej społeczności szkolnej radości, miłości i szczęścia.

Redakcja: Anna Darul