„Wyśpiewać dziś chcemy Wam życzenia…”

Pod takim hasłem utalentowani artystycznie uczniowie wyrazili swoją wdzięczność nauczycielom i wszystkim pracownikom naszego gimnazjum. A pretekstem do tego uroczystego spotkania był Dzień Edukacji Narodowej.

Zebrani goście byli świadkami Koncertu Życzeń, w którym zaprezentowali się:

• gitarzyści– Janek Ćwikliński z kl. 3a i Ania Knebel z kl. 1c,

• saksofonistka– Lena Wszendybył z kl. 3b,

• perkusistka i ksylofonistka– Weronika Grzelak z kl. 1c,

• akordeonista– Patryk Witkowski z kl. 3d,

• pianistka – Izabela Walczyńska z kl. 1d,

• recytatorki- Justyna Urzędowska z kl. 3c i Weronika Darul z kl. 2a,

• wokalistki: solo (Marta Kałuża z kl. 2d i Kasia Zając z kl. 2a), do których dołączyły w zespole– Wiktoria Arent z kl. 1b, Dżesika Gólczyńska z kl. 1c, Iza Walczyńska z kl. 1d, Nikola Wojdak z kl. 1c oraz Klaudian Światowska  z kl. 2c.

Całość poprowadzili: Adrianna Szczepańska z kl. 3d i Bartosz Młodzieniak z kl. 3b. O dobre nagłośnienie zadbał natomiast  Mikołaj Wysocki z kl. 2a.

Na zakończenie spotkania  przedstawiciele Samorządu Szkolnego  wręczyli  wszystkim pracownikom szkoły kwiaty.

Mam nadzieję, że nasz koncert był niespodzianką, która na długo pozostanie w pamięci słuchaczy.

więcej zdjęć na FanPage szkoły

Redakcja: mgr Ewa Witaszczyk